Pažitkovský SCUK 2016

Pažitkovský SCUK 2016

zpět

Vestavné spotřebiče s.r.o. ve spolupráci s firmou Electrolux uspořádaly první pažitkovský SCUK blogerů a blogerek.
Ano konečně jsme se dočkali. Pažitka.cz měla svůj jubilejní mejdánek se svými pažitkáři, kterým tímto za účast děkujeme! Děkujeme hlavně za to, že s námi tvoří nový portál, který se těší, čím dál větší oblibě široké veřejnosti.

Setkali jsme se v pátek 23. září v pražské škole vaření Electrolux AvantGarde za přítomnosti známého kuchaře Antonína Bradáče a jeho kolegy Jaroslava Kozdělky. Oba pánové jsou skvělí kuchaři a členové týmu Czech Chefs, který nás čestně reprezentuje na mezinárodních kuchařských soutěžích. Pánové nám představili zdravé pečení v páře na spotřebičích značky Electrolux, které hrdě prodáváme na našich internetových obchodech. Vaření bylo velmi inspirativní a zajímavé. Blogeři mohli s kuchaři polemizovat o různých kuchařských vychytávkách, ale hlavně ochutnat něco z jejich kuchařského umu. 

Krátce jsme si zasoutěžili o poukaz na kurz Vaření v páře Electrolux se sympaťákem Antonínem nebo se později mohli pustit do chutného rautu, který jsme prostě ani všechen nemohli sníst. A že jsme si povolovali opasky! (smích) Byli tam i tací, kteří si ke svému řetízku ala pásek, přidali jeden nenápadný kroužek ze svazku klíčů. Ano, opravdu je to tak. Přiznávám se bez mučení!

Navštívila nás paní Karolina Kallmünzerová manažerka projektu Skutečně zdravá škola, který hrdě a nově podporujeme nejen na našich stránkách. V řadách blogerů máme spoustu maminek, a tak mě zajímalo, jak budou reagovat tváří v tvář „novému“ projektu, který nám má ukázat směr, jak využít regionálních, základních, zdravých surovin v našich školách a školkách. Ukázat směr čerstvosti bez polotovarů a zbytečných dochucovadel. A proč se pažitka k projektu hlásí? Protože my rodiče, babičky, tatínci a lidé, kteří milujeme své děti, jsme tím nejdůležitějším faktorem v životě našeho dítěte. Chceme přece, aby naše ratolesti byly zdravé, spokojené a případně ve vyšším věku netrpěli obezitou či špatnými stravovacími návyky. My můžeme nejen pomoci, ale učit své děti jíst zdravěji, rozumně a bez striktních výživových pravidel. Je to jednoduché. Nejíst blbě, jak hlásá pan Maurer, ale zároveň si uvědomit, že pokud zeleninu na stůl dětem nenakrájíme a přirozeně nenabídneme, samy si do ledničky jen tak nepoběží. Jako matka dvou dětí vím, o čem mluvím. Není tolika škodlivých potravin a surovin, škodí nám množství, kterým je konzumujeme. Proto budeme rádi, kdy tento projekt spolu s námi podpoříte. Děkujeme!

No a zpět k scuku. Že si nepotrpím na moc velké „promo řeči“, již asi z mých článků znáte. Nehrajeme si na nic, chtěli bychom, aby nás práce bavila, a tak přistupujeme i k našim blogerům, které na pažitce máme. Některé známe velmi dobře osobně, jiné letmo a s ostatními bývám velmi často v písemném kontaktu na sociálních sítích. 
Mám strašnou radost, že máme možnost spolupracovat s fajn lidmi, kteří nezištně s námi pažitku tvoří. Známe jejich osudy, problémy a jejich radosti nám nejsou cizí. A jsme na to patřičně pyšní!

Tak byl i náš první Pažitka SCUK 2016 myšlen. 

Přijďte za námi s dobrou náladou, oblečte si, v čem se cítíte fajn, popijeme trošku vínka a něco sezobneme. Kdo bude chtít, můžeme zajít v Praze někam na malý taneček. Tak se i stalo. (smích)
Byli jste úžasná parta milých lidí, se kterými jsme se cítili strašně fajn a doufáme, že jste to měli úplně stejně. Děkujeme nejen za účast, protože ne každý byl z Prahy. Zavítala k nám třeba Andrejka (V kuchyni vždy otevřeno) z Plzně, Barča (Máma v kuchyni) s blogerkou Kačkou z Brna a třeba náš tým Vestavek z Třebíče. Všichni při cestě kolem Humpolce zůstali doslova „viset“ na dálnici s poruchou auta. Čekali „chudáci“ na odtahovou službu a náhradní vozidlo, aby naše blogery osobně pozdravili. Jako v pohádkách, všechno dobře dopadlo a na akci jsme byli krásně kompletní.

Každý, až na výjimku dnes již zvučného jména Jany Florentýny Zatloukalové z blogu Kuchařka pro dceru, si odnesli novou kuchařku značky Electrolux – PEČEME V PÁŘE. Promiň Fló, prostě jsme tu kuchařku „zakecaly“.  Máš ji u mě a předám ti ji ráda, jakmile se uvidíme osobně a cítím, že to bude brzy!
Ve zmíněné kuchařce můžete najít nejen recepty Antonína Bradáče, ale třeba i známé blogerky Markéty Pavleje. Bylo by fajn, kdyby další kuchařka byla třeba s recepty blogerů pažitky, NO NE?! Říkali hosté nahlas....hi.

No a co bych ještě vlastně napsala? Co se dělo? Něco jsem zapomněla? Myslíte, že jsem něco zapomněla zmínit?

Prostě a jednoduše, byli jste skvělí a budeme rádi za každou další novou fotografii, nebo za mini zmínku o našem setkání na vašich blozích. Každá zmínka pomáhá jít Pažitce.cz dále do povědomí. Děkujeme! 


Nyní bych zahájila děkovačku, co vy na to?! 

Děkuji firmě Vestavné spotřebiče s.r.o., (i trošku sobě – smích), že nám tento scuk uspořádala.

Děkuji firmě Electrolux za spoluorganizaci scuku a hlavně milé Lucii Krejbichové z agentury doblogoo, která dohlížela na chod celého večera.

Děkuji našemu obchodnímu zástupci firmy Electrolux Petru Jiráskovi, který byl celý večer příjemnou společností nejen pro náš tým.

Děkuji sympatickým kuchařům Antonínu Bradáčovi a Jaroslavu Kozdělkovi za doslova vymazlené dobroty, rady, tipy a super atmosféru při vaření.

Děkujeme též i milé obsluze krásné kuchařské školy Electrolux AvantGarde.

Děkuji speciálně Pavlu Míčkovi z blogu Moje dobroty, který hrdě za blogery zastupoval mužské pokolení v ohnisku dam a zhostil se toho náramně! Dokonce o nás již napsal krátký článek. Děkujeme.

Děkuji všem blogerkám, že byly skvělé!

Děkujeme milé fotografce Magdě Strakové, byla jste skvělá!

Děkuji Monice Doležalové (pracovní přezdívka Druhá Móňa) za to, že spolu se mnou pažitku tvoří od samého začátku. Mám tě MOC ráda!

Děkuji našemu týmu Vestavných spotřebičů, který je kvalitním  týmem, který spolu s námi tvoří pažitku též. Ač je to v jiné sekci, tvoří! 
Děkuji též panu Hanáčkovi z Třebíče za to, že je ten nej skladník na světě a ten babinec v práci „dává“.

Děkuji mámě, dětem, tátovi, své učitelce, svému kocourovi a sousedce…. vám říkám, že bych mohla rovnou na vyhlášení Oskara, no ne?! (smííííííííííích)

Někdy si říkám, že slov mám vás ráda a děkuji, není v dnešní době vůbec dost. Nemyslíte?

DĚKUJI, MÁM VÁS RÁDA!

Na dalším pažitko-scuku nashledanou. Všechny zúčastněné blogy zanedlouho zveřejníme.

Monika Růžičková
S přátelským pozdravem za celý tým

Vestavné spotřebiče s.r.o. / Pažitka zdravě a chutně                               
koordinátorka projektu www.pazitka.cz
propagace, marketing, návrhy ke spolupráci
E-mail: ruzickova@vestavne-spotrebice.cz
Mobil: 736 64 11 76

Fotogalerie
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI