Pažitka zdravě a chutně v Třebíči.....

Pažitka zdravě a chutně v Třebíči..... zpět

Stránky plné super receptů našich blogerů, blogerek, kuchařů, kuchařek, babiček a maminek nás jednoduše inspirovali.
Nový projekt Pažitka zdravě a chutně vaří a zároveň rozváží zdravé obědy nově v Třebíči přímo do vaší kanceláře. Podívejte se, jak to jde bez šmakulád, zbytečných dochucovadel a mrkněte též na naše pažitkovské akce. Sledujte i vývoj unikátního projektu, který se v Třebíči těší, čím dál větší oblibě! 

Jak tento projekt vůbec vznikl?

Znáte to. Sedíte s kolegyněmi v kanceláři a jedna z nás zvolá: mám hlad! Holkýý, co budete mít dneska k obědu? 

Nejtěžší to má samozřejmě redakce portálu Pazitka.cz. Zkuste si přidávat lákavé recepty našich blogerů, aniž by se vám nesbíhaly sliny. Přetěžký úkol, věřte nám!

Právě proto spontánně vznikl třebíčský projekt Pažitka zdravě a chutně. Pojďte si s námi pochutnat na jídle, které nás prostě „baví“.

Pohodový tým, který jí rád kvalitně, chutně a vychutnává si ingredience tak, jak prostě jsou. Nečekejte magi, vegety, grilovací koření nebo majonézy. Ani zbytečná dochucovadla, abychom si podmanili ty, kteří chtějí kyblík těstovin s francouzským dresingem plným majonézy za 39 kč a mohli říci, to jsem se ale nacpala. Rádi bychom oslovili ty, kteří ocení jednoduchost s kvalitními ingrediencemi, kde oliva chutná, jako oliva. 

Budeme se těšit na Vaše objednávky a věříme, že si s námi pochutnáte!

Oficiální web: jidlo.pazitka.cz
A
utor článku: Monika Růžičková

Fotogalerie
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI