Hotelová škola Třebíč

Hotelová škola Třebíč zpět

Naše škola je jedna z největších středních škol v třebíčském regionu. 

Studenty připravujeme na vysoké úrovni pro oblasti obchodu, gastronomie, cestovního ruchu a na ně navazujících služeb. Ve škole vládne přátelská atmosféra, výuku vedou kvalifikovaní a zkušení odborníci. V co největší míře se snažíme aplikovat moderní vyučovací metody.

Prioritou je výuka cizích jazyků (zahraniční stáže a praxe) a využívání informačních technologií ve všech oblastech činnosti.

Jelikož se pažitka zajímá o gastronomii, jak po celé České republice, tak i zde v Regionu Vysočina, je naší občanskou povinností hlídat si zajímavosti ze světa jídla i v místě našeho bydliště. Hotelovka na Sirotčí...nic...zvláštního, říkáte si?! Ale když se začnete zajímat o gastronomii, výuku studentů a praxe, zjistíte, že Hotelová škola Třebíč dělá rozhodně něco navíc! Zavolala jsem paní ředitelce Libuši Kolářové, která byla našemu zájmu příznivě nakloněna. Domluvily jsme se tedy na schůzce se studenty a lektory, kteří si s námi uvolněně povídali, bez jakýchkoliv předem připravených scénářů. Byla jsem opravdu překvapená, jakých soutěží se naši studenti účastní, s jakými profesionály spolupracují, jakých výsledků dosáhli či které země světa navštívili. 

Web: Oficiální web hotelové školy
Facebook: Hotelová škola

Fotogalerie
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI