TIPAFROST, a. s.

TIPAFROST, a. s. zpět

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice.

Svoji činnost zahájila již v roce 1992, kdy si zakladatelé společnosti TIPAFROST, a.s. řekli, že výroba lahodného osvěžení v podobě zmrzliny, která je vhodná pro celoroční konzumaci, je ta pravá podnikatelská aktivita, které se chtějí věnovat. Od té doby, a tehdejšího prvního výrobku nanuku na dřívku, závod prodělal mnoho změn, jak stavebních, tak především technických a technologických, které z něj dnes činí jednoho z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice.

Společnost vyrábí na 4 výrobních linkách přes 200 druhů výrobků a roční výrobní kapacita 10 mil. litrů našlehané směsi nás činí konkurence schopnými i v mezinárodním měřítku. To dokazuje export naší zmrzliny do nejrůznějších evropských zemí jako : Španělsko, Portugalsko, Benelux, Německo, Rakousko, Itálie, Slovensko, Slovinsko, či Maďarsko

Samozřejmostí je trvalý důraz na kvalitu a bezpečnost potravin, který prokazujeme každoročním výborným výsledkem při potravinářských auditech, především mezinárodně uznávaném auditu IFS ( International Food Safety).

Mise naší firmy je přizpůsobování se potřebám zákazníka a nalezení optimálního řešení pro jejich uspokojení. Proto vyrábíme i kromě výrobků pod vlastní značkou TIPAFROST také spoustu privátních značek našich zákazníků přesně podle jejich požadavků, potřeb a specifikací.

Náš výrobní sortiment lze rozdělit do následujících skupin:

Oficiální web: www.tipafrost.com
Facebook: TIPAFROST, a.s.

Fotogalerie
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI