Mňamózní palačinky zpět

Ingredience:
mléko500 mlhladká mouka300 gcukr krystal nebo 1 vanilkový cukr3 lžičky
sůl špetkavajíčka2 ks
Na ozdobení:
CARLA Creamm dle chutiCARLA čokoláda na vaření 44% dle chutismetana ke šlehání dle chuti
ovoce dle chuti
mléko 500 ml, hladká mouka 300 g, cukr krystal nebo 1 vanilkový cukr 3 lžičky, sůl špetka, vajíčka 2 ks, CARLA Creamm dle chuti, CARLA čokoláda na vaření 44% dle chuti, smetana ke šlehání dle chuti, ovoce dle chuti

Příprava

Vendulka si přála palačinky k obědu, tak jsme je společně udělaly. Já jsem si dala těstovinový salát a palačinku si ponechala až k odpolední kávičce. Palačinku jsme měly plněnou kakaooříškovým krémem Carla cream a ovocem z naší zahrádky. A protože u nás tento krém od čokoládovny CARLA Chocolate milujeme, nejen díky tomu, že je bez "palmáče", ale má úžasnou kakaooříškovou chuť, přidávám si jej I do kávy, hmmm… Doporučuji, protože to je luxusní záležitost! 

Všechny ingredience dobře rozmícháme mixérem do hladka. Těsto nabíráme naběračkou a rozlijeme po pánvi s nepřilnavým povrchem s trochou oleje. Palačinky osmažíme z obou stran. Palačinky můžete plnit domácí marmeládou, nebo kakaooříškovým krémem Carla cream. Pokud máme ovoce, je to ještě lepší a pokud použijeme šlehačku, postrouháme kvalitní čokoládou na vaření tak je to opravdu mňamózní záležitost!

2016-07-21 Dezerty

Poznámka

Z uvedených surovin připravíte 8 palačinek.

Autor:

Počet porcí
8
 porcí
Typ jídlachuťovky
Receptdomácí kuchyně
Složitost receptulehká
Typ receptu
chuťovky
Druh přípravysmažení
Příležitostostatní
Čas přípravy20 min
Nápojostatní
Nákladynízké

Fotogalerie

Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI