Vaříme s Vendy!

Vaříme s Vendy! zpět

Skvělá novina pro všechny, kteří mají rádi jídlo a nejrůznější pořady o vaření. Jsme rádi, že právě jedna z našich blogerek, Vendula Špetlíková, si může připsat další úspěch a to v podobě vlastního televizního pořadu na televizi Barrandov Vaříme s Vendy! s podtitulem: Předej to dál. Již od 8. října můžete Vendy s její malou dcerou Vendulkou sledovat každou sobotu a neděli.

V dnešní době nás hodně ovlivňují různé moderní trendy a zahraniční kuchyně, a tak naše česká kuchyně zůstává někdy trochu upozaděna. Byla by ale velká škoda, aby rodinné stříbro v podobě skvělých receptů našich babiček a maminek zůstalo nevyužito, nebo pro další generace snad i zapomenuto.

V mém pořadu chci divákům nabídnout pohled do mé kuchyně, ale hlavně je chci inspirovat k výzvě Předej to dál! Všichni máme doma spousty receptů po našich maminkách, babičkách a ze starých kuchařských knih, které střežíme jako rodinný poklad. A já bych byla ráda, aby se tyto recepty dále předávaly našim dětem, vnoučatům a rodinným přátelům.“ popisuje záměr pořadu Vendy.

Pořad Předej to dál! je vlastně výzvou pro všechny generace, aby své rodinné recepty nenechávaly v šuplíku, ale aktivně je předávaly dále svým dětem a vnoučatům.

Jsem člověk, který českou kuchyni miluje. Vyzkoušela jsem různé trendy i zahraniční pokrmy, někdy i sama recepty vymýšlím nebo upravuji, ale to, co opravdu chutná mě osobně i mé rodině, je tradiční česká kuchyně. A to chci předat i mojí Vendulce.“

V pořadu vždy Vendy navštíví VIP host se svou ratolestí, nebo maminkou, a budou pomáhat s přípravou moučníku a Vendy je mezitím nenápadně zpovídá, jaký je jejich vztah k české kuchyni, jaké je jejich nejoblíbenější jídlo, a také se dozvíte něco z jejich soukromého i profesního života.

„Jsem zvědavá, jestli mí hosté sami vaří a pečou a v mé kuchyni přímo u plotny se vždy dozvím spousty novinek. Ale především mi tady každý host předá recept na svůj spokojený život, a na to se
těším nejvíce.“ usmívá se spiklenecky Vendy.

Více informací: www.barrandov.tv/varime-s-vendy

Autor článku:

Fotogalerie
Videa
Upoutávka na televizní pořad Vaříme s Vendy! Předej to dál!

 

Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Ochrana osobních údajů + Cookies (Nastavení cookie)

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI