Madhouse Catering

Madhouse Catering zpět

Specializujeme se na české a zahraniční svatby, firemní akce, rodinné oslavy, vánoční večírky, silvestrovské party, dětské oslavy, aj.

Jsme cateringová firma, která se specializuje na luxusní české a americké BBQ & grill. Naše zkušenosti začaly v roce 2002 ve spojených státech a od roku 2016 pokračují v České republice. Soustředíme se na VIP hostiny, akce, české a zahraniční svatby aj.. Všechny akce jsme schopni zajistit kompletně na klíč.

Nechte se rozmazlit dokonalými steaky, které Vám připravíme přímo v prostorách Vaší firmy. Firemní rauty jsou sestaveny tak, aby ladily s výběrem těch nejlepších a nejšťavnatějších steaků, které pro Vás pečlivě vybírá z českých a zahraničních chovů osobně náš Head Grill Master Honza. Symfonie chutí steaků od jižní ameriky, přes USA, českou republiku až po Japonsko potěší chuťovou paletu i toho největšího gurmána.

Není nic krásnějšího než letní zahradní párty, která je provoněná čerstvě grilovaným masem, výběrem čerstvých ryb a sezónní zeleninou. Nesmí chybět ani domácí chléb ze semolinové mouky a nápadité dezerty od naší cukrářky Adély, pro kterou jsou výzvou také originální dortová přání zákazníků.

A umíme toho mnohem víc!

Web: Madhouse Catering
Tel:: +420 775 299 123
Mail: madhouse.akce@gmail.com

Fotogalerie
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Ochrana osobních údajů + Cookies (Nastavení cookie)

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI