Svět Plodů

Svět Plodů zpět

Jsme SVĚT PLODŮ, tým mladých lidí, bavíme se prodejem potravin a vzděláváním v oblasti výživy člověka a tématy se stravováním. Jedná se převážně o partu kumpánů, kteří se postupně potkali ve Zlíně. V současnosti jsme z části dovozci, z části zpracovatelé a provozujeme kamenné prodejny (Rýmařov, Zlín) a internetový maloobchod a velkoobchod s trvanlivými rostlinnými, převážně sušenými plodinami z celého světa (ořechy, ovoce, semínka, superpotraviny, obiloviny, luštěniny, vanilky, kakaové a kokosové výrobky, panenské oleje a další).

V létě 2015 jsme začali s výrobou RAW tyčinky, ve variantách (kakao, jahoda, malina, sezam), které vyrábíme ze sušených plodů, které prodáváme. Rádi Vám je přibalíme do Vašich velkoobchodních objednávek. Zajímá nás Váš názor na jejich chuť a lisovaný tvar.

Rozhodli jsme se pro výrobu tyčinek z existenčních důvodů - nechtěli jsme zůstat na místě a být „jen prodejci“, ale chceme nadále našim aktivitám přidávat hodnotu, která osloví nové zákazníky a zároveň zkvalitní život zákazníkům stávajícím. Dále se zabýváme se mícháním směsí (z ořechů, ovoce, semínek, müsli) a balením méně známých a dostupných surovin do praktických stojících balení se zipem.

Našim aktuálním cílem je nadále budovat „široký“ sortiment trvanlivých potravin. Znamená to nabídnout jednu surovinu v několika jakostech z různých koutů světa v ekonomickém balení pro celé rodiny a zainteresované komunity lidí. Protože, když se ptáme našich zákazníků: „Proč využívají našich služeb?“, jejich odpovědi se shodují:

„Máme MOŽNOST nakoupit ve větším množství.“

  • za velkoobchodní ceny v kilových a půl-kilových balení
  • z nejrozšířenější nabídky suchých plodů  - ořechů, přírodního sušeného ovoce a semínek v ČR
  • s ochutnávkami, které si sami vyberete a poštovným zdarma

Naše vize je zvládnout celý obchodní proces po výrobu až prodej potravin koncovým zákazníkům. Znamená to vypěstovat vlastní plodiny na území ČR, následně ji zpracovat a pečlivě zhodnotit, a dále redistribuovat na naše prodejní kanály (sklady), kde výrobky a suroviny nabídneme všem evropským zákazníkům.

Velkoobchod SVĚT PLODŮ 

FB – SVĚT PLODŮ (zajímavé informace a SHOW) 

Fotogalerie
Videa
SÍŘENÉ vs. NESÍŘENÉ ovoce

 

Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI