Stella kuchyně zpět

Stella kuchyně

Stella interiér - 15ti letá tradice výroby nábytku na míru, dle přání zákazníka. Kuchyně Stella spolupracuje výhradně s českými dodavateli , a proto se zaručují vysokou kvalitou materiálu a zpracování.

Profesionální služby a produkty

Stella interier - kuchyně a vestavné skříně - interiér na míru

Vítejte na stránkách společnosti Stella interier, která se zabývá především výrobou nábytku na zakázku. V portfoliu našich služeb mimo jiné najdete komplexní řešení pro kuchyněobývací a dětské pokoje, koupelnynábytek do kanceláří a vybavení obchodů. Jedním z pilířů naší nabídky jsou i vestavné skříně na míru.

Tvoříme s vámi domov
Naši specialisté dle vašich požadavků navrhnou ideální řešení pro váš interiér. Díky počítačovému 3D programu si budete moci prohlédnout výsledný návrh vaší nové kuchyně, vestavné skříně nebo kanceláře ještě před realizací. Při výrobě používáme pouze materiály ověřených značek a díky špičkovému technickému vybavení našich výrobních prostor jsme schopni zaručit vysokou kvalitu, atraktivní design a dlouhou životnost našich výrobků.

Od poličky po kompletní vybavení interiéru
Kromě nábytku pro kompletní prostory jako jsou kuchyně, obývací pokoje, dětské pokoje, nábytek do koupelny nebo předsíně, jsme schopni pro vás vyrobit i vestavné skříně na míru a další kusový nábytek. Toužíte-li třeba jen po originální poličce nebo knihovně, obraťte se na nás, jsme připraveni splnit všechna vaše přání.

Fotogalerie
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI