Děkujeme dárcům zpět

Děkujeme dárcům

DĚKUJEME!!!
Pomáhat neznamená poslat jen finanční částku - to opravdu ani v nejmenším NECHCEME! Pomoci znamená potěšit maličkostí - hračkou, dobrotou, pohledem či obrázkem! A odměnou? Odměnou je krásný úsměv a radost nemocných dětí i jejich rodin. Díky Jáchymkovi poukazujeme na všechny děti, rodiče a ty, kteří "žijí" právě na cestě mezi nemocnicí a domovem. Výzva na sociální síti FB.

ěkujeme panu Buchwaldkovi z firmy FAGOR za doručení moc potřebné pračky do jedné z Klokánčí domácností. Firma Fagor nejen, že vybrala velmi kvalitní pračku, ale pan Buchwaldek přijel a osobně vysvětlil paní Marcelce Bublové funkce a možnosti praní. Marcelka nezapomněla samozřejmě poděkovat, ale uvařila nám dobrou kávičku a nabídla cukroví od klokánčích tetiček.


Speciální poděkování patří panu Peterkovi, jednateli společnosti www.yamahashop.cz , který zaslal super dárečky pro děti ke dni D.


Lucie Rosenbergová děkuji za zprávu, že se maminky potajnu činí a zitra mi předá krásne dárečky pro děti z FN dětské onkologie v Brně Dále chystají potřebné dary pro FOD Klokanek.


Děkujeme chlapečkovi Honzíkovi, který posílá Méďu výhradně do rukou Jáchymka. Těší se na fotografii z předání, jestli ho někdo neukradl a doputoval, kam má se slovy: naposledy se sním vyspím a ráno ho mami odvezeš!

I adminky něco dětem a slečnám dovezly.


Děkuji moji mílé sestřenici Yvona Miškeříková za dárečky do nemocnice FN Brno na dětskou onkologii, jsou moc fajn.


DĚKUJEME Vendule Hegerové (Facebook), ilustrátorce těchto nádherných knížek. Včera byla Vendula oslovena Ivankou z realizačního týmu, OKAMŽITĚ zabalila pár knížek a utíkala na poštu. Knížky jsou zde a my máme obrovskou radost! 


DĚKUJI MOC Renáta Křehlíková za to, že osobně dovezla vytříděné hračky.


DĚKUJI MOC jejímu tatínkovi, který za firmu KOVOmetal s.r.o. poslal další krabici s dárečky.Do brněnské fakultní nemocnice poputují krásná pexesa, fixy, omalovánky, pastelky a další super věci, které zkrátí dětem chvíli nebo udělají radost dětem na ambulanci.


Děkujeme Zuzka Dobešová(kamarádce), která posílá slušnpou výbavičku pro holky modrovoký do Brna. Kdo ještě nevytřídil hračky, nechť učiní.


Děkujeme rodině Cvrkalových.


Děkuji Alči Juzové za autosedačku a oblečení.


Děkuji Lence Mičkové za oblečení pro miminko.


Děkujeme Třebíčské firmě Pletex za poslané krásné čepičky pro děti z FN Brno.


Nadační fond PES V NOUZI v čele s Evičkou Šteklovou a maminkami, které poslaly spoustu krásných hraček a Redakci Mladé fronty Časopis Sluníčko a Mateřídouška díky úžasné šéfredaktorce paní Evě Bavorové. Děkujeme z celého srdce za děti.


Děkujeme Vendy Špetlíkové a Ivance Tremlové za sbírku, kterou jsme dovezly právě přímo do nemocnice. Dále speciální poděkování manažerce kuchařky Vendy, TEREZCE SVOBODOVÉ, která dovezla 60 ks hrnečků, zvířátkové motivy a spoluorganizuje oslovení jednotlivých firem a žádostem dává správnou formu. Nerada se fotí, tak je právě u této fotky z nemocnice za objektivem.
Děkujeme!


Děkujeme Ivči Michálkové, která právě teď dovezla úžasné věcičky, jak pro Klokánek Brno, tak i pro děti z FN dětské onkologie. DĚKUJEME!!!


Děkujeme firmě Stoklasa, která nám poslala korálky, nažehlovací motivy, drobnou bižuterii na výrobu náramků a jiné krásné věcičky na zkrácení dlouhé chvíle dětem. Ty poputují do FN Brno na dětskou onkologii již příští úterý Emotikona smile
DĚKUJEME!


DĚKUJI firmě Pumax Třebíč, která zaslala okamžitě, po mé prosbě, velký balík ponožek do FOD Klokánek Brno. Měli prý včera velkou radost. 

DĚKUJEME autokempu Wilsonka, který daroval asi 500 drobných dobrot a lízátek pro děti, které chodí na ambulantní ošetření.


DĚKUJEME Jitce Matěchové za zaslání daru na konto Krtečka
Na účet 3503770297/0100
Částka 1 500,00 CZK

Děkujeme Peti Drábkové Drábková a Pavle Stehlíkové, za oblečení a hračky pro děti.


Děkuji Lence Křížové za hračky, oblečení a zvláště za kostýmy, které děti určitě v Klokánku nadchnou!

Děkujeme Peti Novákové za dárečky pro děti.


Děkujeme za dárek v podobě krásných knih od nakladatelství Portál.


Děkujeme Janě Balvínové, které přivezla plný kufr krásných věcí.

 

Děkujeme za dva krásné veliké žabáky Simoně Čížové

 

Děkujeme Nikol Malenové za krásné věci, které přerozdělíme do Klokánku a nemocnice, dále za pás pro pohodlnější boční nošení dětí v náručí.

 

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ!!!
Ručně vyráběné Andílky pro maminky a personál vyrobyla s láskou Lucie Kadeřábková z ateliéru Lůca.

 

Děkuji Romči Musilové za dárky pro FOD Klokánek BRNO a onkologii v Brně. Oblečení, botky, dobroty a další dárečky

 

Děkujeme Kristýně Stuchlíkové a Gábině Svobodové za: plínky, pasty, prací prášek, oblečení, aviváže a plný kufr dárečků. Gabča přidala také ještě přebalovací podložky na onkologii.

 

Děkujeme Hynkovi Jakubíčkovi za zaslání daru pro onkologii v Brně.

 

Jáchymek obdarovává děti z Klokánku!

 

Pro toto oddělení se pořádala dražba na zakoupení povlečení, které oddělení nyní nejvíce poptává. Kalendář MT01 věnoval jak skvělý fotograf, tak můj skvělý podporující partner Milan Žovin. Kalendář vydražil v hodnotě 1700,-Kč pan Jarda Vaněček a při předání nakonec přidal na krásných 2000,- Kč, dále mě soukromě oslovil i Pavel Mosovsky, který zaslal i tak 2000,- Kč. Obou patří obrovské díky a je vidět, že motorkáři mají opravdu srdce na správném místě. Za tuto částku jsem nakoupila malou část toho co zde vidíte.
Mega obrovské Děkuji patří především rodinné firmičce manželů Kalvodových, které jsem na zakladě této pořádané sbírky oslovila a okamžitě k mé objednávce přidali 30 dětských povlečení, 30 dětských prostěradel a mnoho dalšího. Už proto, že oni sami vědí, čím si tyto děti procházejí z vlastni zkusenosti, je tento dar o to cenější. Děkuji za obrovskou Pomoc jejich společnosti Bytový textil MK https://m.facebook.com/mkbytovytextil/
www.superlevnezbozi.cz
Děkuji za lidi jako jste vy, kteří takto činní od srdce.

 


Děkujeme Michale Pkořické za krásné dárečky pro děti z FN v Brně na dětské onkologii!

 

Centrum Lihovar Třebíč, děkujeme za dárek v podobě dobrot, které rozdělíme, jak na onkologii, tak do Klokánku.

 

Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč - děkujeme!
Studenti prvního ročníku dnes napekli čerstvou zásilku cukroví, o kterou jsem poprosila v pátek odpoledne, kdy už ani ve škole nikdo nebyl. Musím říct, že ochota byla neuvěřitelná. Po 12 hodině, jsem si odnášela tuto krásnou krabičku plných dobrot.

 

DĚKUJEME Tobiáškovi a Robert Kubalovi za krásné dárky.

 

Asi 500 bonbónků přišlo z firmy Relative design s.r.o., které moc děkujeme.

 

Děkuji Monči Wasserbauerove a dalším za injekci v podobě krásneho oblečení a hraček.

 

Děkuji Hela Bella (Helence) za krásné obrázky, které nejprve zakoupila a obratem zarámovala + věnovala dětské onkologii na výzdobu. Obrázky handicapovaná dívka - Sylvie Brátková ze Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s. Pobočný spolek Třebíč, http://www.spmp-trebic.cz/cs/o-nas.html

 

 

Děkujeme Autokempu Wilsonka ( Harťál - Hartvíkovická pláž) za autíčka, věci na vytváření, pastelky a spoustu dalších výtvarných věcí, ktere na onkologii zkrátí chvíli. Vyfoceno mizerně, je toho mnohem více. www.wilsonka.cz

 

Děkujeme restauraci Holiday/Vinohradek nad Babou. Především kuchařům, kteří napekli bábovky, jak na onkologii, tak do Klokánku. www.cafebarholiday.cz


ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ, které bude trošku sentimentální.

Tato kočka Ivana Tremlová mě ani neviděla, neznala a přijela na setkání do Brna s panem přednostou Štěrbou, kam dovezla dárečky. Vyslelachla, navštívila Jáchymka a pořád se usmívala. Poté se buldočí silou NEZJIŠTNĚ pustila do shánění dárku pro onkologii a Klokánka. Spoluzorganizuje (je to hlava nápadu a realizace) koncert pro děti s Houslistkou Andreou Jiskrovou a je to boží duše, kterou již budu navždy mít ráda. Zdravím i jejího manžela fotografa Milana Žovina, který vydražil kalendář pro moto fandy, z čeho se nakoupilo povlečení a potřebné věci.

Dále velké díky Ondrovi Ježkovi: motocyklový český závodník přijde podpořit děti a vezme i svuj dres! Bude takovou motivací pro kluky.

Děkuji Terezce Kalinové, která nám maminky nalíči nebo namasíruje unavenou pleť.

Jako kde děckááá normálně potkáte takové "cizí" lidi??? 

To nemluvím o Vendule Špetlíkové alias Vendy, která Brno absolvovala se svou pravou rukou Terezkou Svobodovou a hodlají nás po turné plného autogramiád aktivně podpořit.

Další poděkování patří Barbora Jollinka Charvátová my víme proč! Její pomoc je pro mě velice důležitá a podpora ještě víc!

 

Tito 3 báječní lidé Houslistka Andrea Jiskrová se svou žákyňkou Nelinkou ze ZŠ Jesenice u Prahy a skvělým človíčkem motocyklovým závodníkemOndřej Ježek #69, připravili společně dětem z dětské FN oddělení Onkologie v Brně, přímo den plný, hudby, motivace a vlídných slov. Děti zpívaly, hrály na nástroje, tancovaly a každý chlapeček chtěl podpis a fotku s jejich motivátorem Ondrou. Jeden tatínek dokonce sám hrál na varhany, které Andrejka přinesla. 
Děkuji za Vaše čisté srdce a za to, že jste těmto dětem udělali nádherný předvánoční čas. Jste báječní a jsem ráda, že vás ve své blízkosti mám. Těším se na společnou další spolupráci.

 

Z celého srdce děkuji báječné kosmetické poradkyni Terezka Kalinová, kterou jsem oslovila v dobrem úmyslu maminkám, které se starají od rána do noci a sedí u postýlek svých dětí s dětského oddělení Onkologie FN v Brně, odporstit od starostí, časem věnovaným pouze jim samotným. Její okamžitá reakce na tuto možnost, svědčí o jejím čistém srdci a už to, že maminky byly nadšené, že se stará někdo i o ně, bylo skvělým výsledkem. Terezka jako maminka 3 dětí, sama pro maminky připravila krásné kosmetické balíčky a nezištně a s úsměvem byla maminkám i při kosmetické péči, vrbou a kamarádkou v jednom. 

 

 

Velké osobní poděkování patří společnosti Auto-Pilař a jmenovitě jeho vedení Petru Pilaři Petr Pilník, který na dnešní den, kdy jsem ho jako člověka, se kterým spolupracuji již delší dobu oslovila se zapůjčením vozu na převoz věci od sponzorů pro dětskou onkologii FN v Brně. Petr ihned a bez váhání firemní vůz zapůjčil.Za tuto pomoc upřímě děkuji a vážím si toho.

 

Naprosto neuvěřitelný a úžasný čin předvedl ředitel společnosti Medovník Original | Cake Factory, pan Černý, který pro děti z dětské Onkologie FN v Brně a také personál v rámci malého koncertu, který proběhl dnešního dne, připravil 3 velké medovníky a 60 kusových dortíku. Jelikož jsem hlava popletená jela jsem místo pražské pobočky na pobočku v Kamenici. Abychom se nemuseli vracet až na Prahu, pan Černý okamžitě nasedl do svého vozu a medovníky mi přivezl k nejbližšímu sjezdu od Prahy na Brno. 
Děti, rodiče i personál byly ze sladkého medovníku nadšeni. Jste báječný člověk už proto, že po moji výzvě s příjemnit dětem tento den něčím sladkým, bylo pro vás srdeční záležitostí a také proto, že jste ihned nám vyjel naproti. 
Děkuji za člověka jako vy a děkuji za výborné medovníky.

 

Děkujeme Cukrárně v Uličce Zdravíme dámy, které nezjištně napekly pro děti z Klokánku Brno krabičku vynikajícího cukroví.


Děkujeme Vojtovi za to, že napekl super dortí lízátka pro děti z Klokánku Brno, které děti nejen okamžitě snědly, ale všichni dospěláci jim záviděli!


Děkujeme třebíčským Vrátkům, které pomáhají handicapovaným a napekly perníčky, které nazdobili, tak i poslali perníčky ke zdobení.

 


Děkujeme našemu obchodnímu partnerovi panu Ondřeji Lavičkovi, který daroval hrnce značky Royalty line Klokánku Brno. Hrnce najdete na stránkách www.varecky.cz.


Toto není duch, ani přízrak, ale dárkyně Erika Dennerová, která poslala balík s oblečením, kosmetikou a hračkami.


DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI především organizátoru Rostislav Malena a celému týmu HS Třebíč za super chvilku pro Jáchymka.

 

Děkuji Milanovi Otáhalovi, který vydražil na FB tři obrázky z Klokánku Brno za 2400,-Kč a dokonce přislíbil potřebný vysavač, který doveze osobně do Brna.

 

Pro toto oddělení se pořádala dražba na zakoupení povlečení, které oddělení nyní nejvíce poptává. Kalendář MT01 věnoval jak skvělý fotograf, tak můj skvělý podporující partner Milan Žovin. Kalendář vydražil v hodnotě 1700,-Kč pan Jarda Vaněček a při předání nakonec přidal na krásných 2000,- Kč, dále mě soukromě oslovil i Pavel Mosovsky, který zaslal i tak 2000,- Kč. Obou patří obrovské díky a je vidět, že motorkáři mají opravdu srdce na správném místě. Za tuto částku jsem nakoupila malou část toho co zde vidíte.
Mega obrovské Děkuji patří především rodinné firmičce manželů Kalvodových, které jsem na zakladě této pořádané sbírky oslovila a okamžitě k mé objednávce přidali 30 dětských povlečení, 30 dětských prostěradel a mnoho dalšího. Už proto, že oni sami vědí, čím si tyto děti procházejí z vlastni zkusenosti, je tento dar o to cenější. Děkuji za obrovskou Pomoc jejich společnosti Bytový textil MK https://m.facebook.com/mkbytovytextil/
www.superlevnezbozi.cz
Děkuji za lidi jako jste vy, kteří takto činní od srdce.

 

 

Děkujeme Míši Landové za toustovač pro Klokánek Brno.

 

Fotogalerie
Videa
Jáchymkova roadshow 2015/2016 aneb plníme co jsme slíbili 1
Jáchymkova roadshow 2015/2015 aneb plníme co jsme slíbili 2
Jáchymkova roadshow 2015/2016 aneb plníme co jsme slíbili 3
Jáchymkova roadshow 2015/2016 aneb plníme co jsme slíbili 4

 

Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Ochrana osobních údajů + Cookies (Nastavení cookie)

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI