Spolupracujeme

S kým pažitka navázala mediální spolupráci, pri propagaci našich receptů a všeho, co se na pažitce děje?!

TIPAFROST, a. s.

TIPAFROST, a.s. je jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců mražených krémů (zmrzliny) v České republice.

"ZON" spol. s r. o.

Jsme rodinná firma, která byla založena roku 1879 v Třebíči a již 5. generace se stará o vaši žízeň.

Celý sortiment vyrábíme z vody z podzemních heraltických pramenů, která vykazuje nízký obsah minerálních látek a je vhodná pro přípravu stravy s nízkým obsahem sodíku. 

ZON nabízí nápoje v mnoha druzích obalů. Limonády ZON nabízíme v tradiční skleněné lahvi o objemu 0,33l. Používáme samozřejmě také praktické balení v PET lahvích o objemu 0,5l nebo 2l. Oblíbené točené limonády nabízíme v KEG sudech 30l a 50l. 

Přehled sortimentu
  • Sycené a nesycené limonády
  • Sirupy
  • Energetické nápoje
  • Balená voda
  • Dětská pití

Voda je základ

Výtah z chemické analýzy:
kationty mg/l anionty mg/l
Ca2+ <34,0 Cl- <5,1
Mg2+ <10 SO42- <23,2
Na+ <6,4 NO3- <4,9
Fe3+ <0,02 NO2- <0,01

Celý sortiment našich nápojů vyrábíme z vody vhodné pro přípravu kojenecké stravy a nápojů z podzemních pramenů, jejíž složení se nemění více jak 75 let, kdy ho sledujeme (průměrný roční obsah dusičnanů této vody je 7 mg/l, norma pro pitnou vodu je max. 50 mg/l, norma pro kojeneckou vodu max. 15 mg/l)Tato voda neobsahuje nadbytek solí a minerálů, proto je možno nápoje z ní vyrobené pít bez omezování jejich množství.

SK FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČ

Od svého založení Alešem Křečkem v roce 1998 se Fotbalová škola Třebíč prezentovala odlišnými přístupy k trénování dětí, než bylo v té době zvykem. Hned od začátku se kladl velký důraz na tvořivost, odvahu a individuální vyspělost hráčů. Postupně se zapojením dalších odborníků do vytváření metodiky FŠ, jako je Luděk Procházka (příchod v roce 2009 z AC Sparta praha) a Martin Daněk (první evropský fotbalový trenér vyškolený přímo zakladatelem moderního koučování, Timem Gallweyem), se rozvinuly a dále rozvíjí jednotlivé principy, na kterých stojí metodika Fotbalové školy. Ta se neustále dále rozvíjí ve spolupráci se špičkami jednotlivých oborů (mentální koučink, kondiční trénink, výživa, neurovědy, regenerace, fyzioterapie, lékařství,..). 

Třebíčský deník

Noviny, které nás informují nejen o dění v celé České republice, ale hlavně sledují události v regionu Vysočina. Tisk, který neslouží výhradně k politicko-regionální exhibici, ale zajímá se především o občana, jako takového. 

Fandíme a spolupracujeme!

Šmakoun

Vzájemná spolupráce se Šmakounem a jejími představiteli je více než harmonická. Důležité je, že naše kuchařky či blogerky ze Šmakouna vaří rády a ještě jim prostě chutná. Naprosto dokonalá souhra, která není nikterak marketingově "filmována". A to je to, co nás přesvědčilo, že tento výrobek na pažitce má své čestné místo.

Skutečně zdravá škola

Chceme zdravější děti

Chceme, aby naše děti jedly jídlo, které je zdravé a které jim chutná, a aby věděly, odkud jídlo pochází a jak vzniká. 

zpět na home stranu
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI