Suninvent

Suninvent zpět

Kde to žije, tam býváme i my! Neustále posouváme a inovujeme celou naši firmu. Produkty, vybavení, stany, služby i servis na akcích. Ještě aby ne, když to máme i v názvu firmy - Suninvent.

Stojíme za eventy všech typů. Svatby nebo firemní akce – to hlavní jsou dobří lidé. A když přijde MS v biatlonu, trefujeme požadavky i termíny stejně přesně jako biatlonisti terče.  

Když pořádáme akci, dáváme do toho všechno. Už jsme obětovali nedělní obědy, dovolené, manželky i finále našich v hokeji. Když máme zadání, mažeme do akce.

 Poradíme si v každé situaci. Když nenajdete potřebnou velikost stanu, my ho trochu přifoukneme. A když neexistuje ten správný typ, tak ho prostě vyrobíme.

 Žádné práce se nebojíme, ale zároveň se rádi bavíme

Výroba stanu v super čase a kvalitě. Rallye ve 40° vedrech v Portugalsku? Ledové sochy v -30 °C na Pustevnách? Nebo dodávka nafukovadla na druhý konec republiky přes noc? Pro nás příjemné zpestření mezi svatbami a hudebními festivaly.

Akce jsou pro nás zábava
Všichni ve firmě od grafiků po řidiče si zkusili, jaké to je vyrobit a postavit stan. A všechny nás to baví tak, jako bychom pořádali vlastní narozeninovou party. I vy si to s námi užijete, uvidíte.

S klienty chceme být parťáky
Chceme s vámi být na stejné vlně, aby každá výroba stanu, nafukovadla nebo jiného projektu byla jako pohodový sousedský pokec přes plot. Souhlasíte? Tak si plácneme.

A své parťáky chceme poznat
První otázka klientů často zní „Kolik to bude stát a do kdy to bude?“. Fajn, ale my se nejdřív ptáme: „Jaký event pořádáte a pro kolik lidí?“. Jedině když dobře poznáme potřeby klienta, dokážeme vytvořit skvělou akci.

 

PRONÁJEM/PRODUKCE

Jiří Pavlík
 
Fotogalerie
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Ochrana osobních údajů + Cookies (Nastavení cookie)

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI