Slavnosti růžového vína Třebíč 2017

Slavnosti růžového vína Třebíč 2017 zpět

Pilo se, jedlo se a vařilo se. Díky Vestavným spotřebičům jste mohli vidět kuchařskou show se spotřebiči Electrolux , kuchařem Petrem Hajným a především jste mohli ochutnat vynikající pokrmy a různorodé pochoutky zámeckých restaurací. S nimi bylo vaření zábava. Kuchyně od Stelly zkrátka rozpálily Růžovky do růžova!

Proč jsou Vestavné spotřebiče generálním partnerem celé akce

Radí, konzultují a pomáhají při výběrů spotřebičů nejen po stránce designové, ale také s ohledem na dispozice kuchyní. V online světě se specializují na vestavné sety a v této oblasti byli v rámci ČR průkopníky. Díky spolupráci s kuchyňskými speciálkami VařečkyStella interier vám dokážou zajistit skutečně kompletně vybavené a promyšlené kuchyně na míru. Není to zkrátka jen další e-shop z garáže.

Postavili jsme kuchyně pro restaurace, vybavili je spotřebiči a mohli jsme si po celý růžový den užívat pohledu, jak naši hosté ochutnávají jídla našich restaurací. Děkujeme firmě Electrolux, která ve spolupráci postavila nádhernou kuchyni a ukázala s panem Hajným, jak lze využít vestavné spotřebiče značky Electrolux ve vaší domácnosti. Užít jste si mohli krásu Zámecké zahrady Baziliky sv. Prokopa.

Třebíčská bazilika je jako zrcadlo odrážející z třebíčských lesů vlivy ze všech koutů Evropy.  Vyrostla v době, kdy se ve Francii začaly k nebi vzpínat první gotické katedrály, ale v jižním Německu ještě stavěly chrámy podobná spíš antickým stavbám. Půdorys stavby kopíruje vzory z jižního Německa, portál se podobá portálu z vídeňského dómu, jeho výzdoba ale připomíná normanský vliv. Osmidílná klenba navazuje na stavební postupy z jižní Francie, střední okno v hlavní apsidě se podobá rozetě v Chartres u Paříže a postranní okna čerpají vzory z pozdní gotiky. Jedinečné prolnutí evropských vlivů na pomezí románského a gotického slohu vedlo v roce 2003 k zapsání stavby na seznam chráněných památek UNESCO.

Jak se ročník 2017 podařil? 

Poslední kapka Růžovek 2017

POSLEDNÍ KAPKA RŮŽOVÉHO VÍNA SE VPILA DO TRÁVY ZÁMECKÉHO PARKU
 
Vůně jídla zmizela a růžoví pohodáři se rozprchli. Poslední růžový balónek odnesl vítr. Když se zpětně koukneme přes sklenku vína, uvidíme, že jsme letos v našich vinicích posbírali více než jen hrozny. Posbírali jsme vynikající restaurace, to nejlepší víno a především, ty nejlepší růžové pohodáře. Totiž vás! V roce 2017 nám v sudech vyzrál platební systémNFCtron, který bude zrát i nadále, aby vám příští Růžovky opravdu chutnal. Pro ty nejmenší, co víno ještě nekoštují, jsme spojili vesničku ČERSTVÁ SVÁČA. Byť v Čerstvé sváče víno proudem neteče, buďte si jistí, že o ní brzy uslyšíte velké věci.

V den příprav nám do lahve pršelo, avšak nevzdali jsme to! I přes nepřízeň počasí se nás sešlo tolik, že nám údivem praskaly skleničky v rukou. Vyhodnotili jsme si letošní ročník a rozhodli se ročník 2018 posunout o úroveň výše. Už teď vidíme růžově. Připravujeme pro vás spoustu novinek a sháníme ty nejlepší z gastro branže. Když teď koukneme do sklenky vína, vidíme ten nejlepší gastroden na Vysočině. Vidíme Růžovky 2018. 

Děkujeme všem partnerům i pohodářům, pro které chystáme nebývalé novinky. Chystáme totiž náš růžový sen, Slavnosti růžového vína 2018!Autor článku: Monika Růžičková a Slavnosti růžového vína

Fotogalerie
Videa
Slavnosti růžového vína 2016 ohlednutí

 

Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI