Články
Rozhovor s Robertem Maklowiczem

Pravým uměním je podle mého názoru hledání pokladů v nejbližším okolí.

12.8.2014 více info
Pažitka zdravě a chutně v Třebíči.....

Stránky plné super receptů našich blogerů, blogerek, kuchařů, kuchařek, babiček a maminek nás jednoduše inspirovali.
Nový projekt Pažitka zdravě a chutně vaří a zároveň rozváží zdravé obědy nově v Třebíči přímo do vaší kanceláře. Podívejte se, jak to jde bez šmakulád, zbytečných dochucovadel a mrkněte též na naše pažitkovské akce. Sledujte i vývoj unikátního projektu, který se v Třebíči těší, čím dál větší oblibě! 

23.1.2017 více info
První adventní neděle v Třebíčské čtvrti Borovina aneb rozsvícení vánočního stromečku

Letošní rok jsme první adventní neděli zavítali s pažitkovským stánkem a projektem Pažitka zdravě a chutně v Třebíči do Boroviny na rozsvícení vánočního stromečku. Moc se nám tam líbilo! Děkujeme všem pažitkářům, kteří za námi přišli a pozdravili nás. 

4.12.2017 více info
Saori Iyama Ehler aneb inspirativní večer s nádechem japonské kuchyně

Přátelská večeře a zajímavé setkání s velmi půvabnou, milou Saori Iyama Ehler a jejím sympatickým chotěm Pavlem, kteří nechali nahlédnout tým Pažitka zdravě a chutně, pod japonskou pokličku.

1.9.2017 více info
Pažitkovské koláče dorazily na soustředění týmu U11 klubu NUCLEARS TŘEBÍČ do Šatova u Znojma.

Zdravíme naše mladé baseballové naděje a věříme, že bude chutnat! Nakoukněte spolu s námi na soustředění baseballového týmu chlapců a děvčat, kterým opravdu počasí náramně přeje. 

16.8.2017 více info
Slavnosti růžového vína Třebíč 2017

Pilo se, jedlo se a vařilo se. Díky Vestavným spotřebičům jste mohli vidět kuchařskou show se spotřebiči Electrolux , kuchařem Petrem Hajným a především jste mohli ochutnat vynikající pokrmy a různorodé pochoutky zámeckých restaurací. S nimi bylo vaření zábava. Kuchyně od Stelly zkrátka rozpálily Růžovky do růžova!

2.8.2017 více info
Třebíč Open 2017

Spolupráce s klubem Fotbalová škola Třebíč začala již v zimě, kdy se pažitka starala o stánky při halových fotbalových turnajích. Tam jsme se vzepřeli párkům v rohlíku a zkusili dětem nabídnout zdravý celozrnný toast se šunkou a sýrem, nebo upéct domácí "mysli" tyčinku. Oblíbený byl třeba ovocný pudink a saláty z ovoce šly na dračku. To nemluvíme o domácí bábovce nebo bezlepkovém koláči. V té chvíli jsme opravdu uvěřili, že náš třebíčský projekt Pažitka zdravě a chutně smysl prostě má!

2.8.2017 více info
Příměstský fotbalový kemp 2017 Zažij Fošku

Příměstský fotbalový kemp 2017 Zažij Fošku si mohlo užít 23 dětí z celého okresu Třebíč. Počasí dětem hrálo do noty, udržoval se pitný režim, děti se chodily koupat a po jídlech z pažitkovské kuchyně se vždy jen zaprášilo! Těší nás, že náš projekt má smysl a jsou tu lidé, kterým není jedno, co děti při sportu jedí.

2.8.2017 více info
Série vytrvalostních závodů McRai Cup 2017 je za námi!

Pažitka zdravě a chutne je projekt, který jistě v Třebíči už znáte. Nejen že můžete navštěvovat naše stránky www.pazitka.cz, kde se můžete inspirovat tisíci recepty, ale třebíčtí mohu dokonce některé z těchto receptů ochutnat. A protože jsme zdraví a chutní, doprovázíme několik sportovních akcí v Třebíči se svými bezlepkovými dezerty, zdravějšími variantami salátků a jiných dobrot, co dodají energii, sílu a vitalitu. Tak jsme samozřejmě nemohli chybět ani na McRai Cup 2017.

2.8.2017 více info
Oživené židovské město Třebíč 2017

Ani letošní léto pazitka.cz nemohla v třebíčských židovských uličkách chybět. Mohli jste zažít atmosféru první republiky, na které se podílí spousta fajn lidiček, kteří jsou bezesporu nedílnou součástí celé historické akce.

2.8.2017 více info
PF 2016

Děkujeme Vám!

17.12.2015 více info
Autogramiáda kuchařky Vaříme s Vendy

Jak Vendy vidím já:

Vendula Špetlíková alias Vendy. Kuchařka, která křtila svou první kuchařku v Brně a zároveň se mnou navštívila i fakultní nemocnici Černopolní, kde jsme navštívili našeho hrdinu Jáchymka na oddělení dětské onkologie. Je bezva ženská a jsem moc ráda, že jsme se konečně setkaly osobně. Díky Vendy!

Já Vám nevím, jak to zkrátit, aby z tohoto článku nevznikl sálodlouhý text, který by Vás unudil k smrti (smích).
Vendulku znám ze sociálních sítí a vařících skupin, kde je nemálo oblíbená. Tak na sebe nenechala čekat ani její první vysněná/vydřená kuchařka Vaříme s Vendy.
V tomto čase si všimla mé výzvy pro Jáchymka, kterou avizujeme ZDE na soc. síti nebo ZDE a už se vyptávala, jak by mohla se svou manažerkou Terezkou aktivně pomoci. No a slovo dalo slovo, mail dal mail....najednou sedíme v Brně před její autogramiádou v milé kavárničce opodál nemocnice Černopolní a kujeme reálné pikle na pomoc dětem. 
Tento článek není tolik o našich charitativních aktivitách, ale o Vendy samotné, jenže to se nedá vyloučit. Totiž! Vendy osobně podepsala Jáchovi v nemocnici kuchařku s věnováním, protože strašně rád vaří a dovezla se mnou dárečky pro ostatní děti. Manažerka Terezka přibalila asi 50 hrníčků a nějaké zvířátkové motivy. Prostě jsme se nemohly vyložit ani z auta! Naštěstí nás doprovázela naše kolegyňka Ivanka Tremlová, která pomoc nemocnici jistí nejen v podobě organizace mini koncertu (o kterém se na pažitce včas dozvíte), ale nanášela s námi krabice dárků, které též osobně z Prahy dovezla.

Co říct k autogramiádě kuchařky Vaříme s Vendy, která se konala v Brně dne 24.10. 2015 v 17.00 hod v Knihkupectví Academia?
Kromě toho, že Vendy navšívila nemocnici, Jáchymka a sešla se spolu se mnou s panem profesorem Štěrbou a vrchní sestřičkou paní Martinou Petlachovou a dovezla věcné dárky, tak byla úžasná!
Autogramiáda byla za doprovodu milého hosta Václava Vydry příjemná, vkusná a přirozeně se vyvýjející. Prostředí knihkupectví, skrývá super kavárnu s lahodnou kávou, milým personálem a klidu ke čtení. Pohodová akce, u které mě osobně bylo strašně fajn. Potkaly jsme se i s členkami námi známých vařících skupinek, které si přišly pro podpis od Vendy a setkání bylo moc milé.

Místo povídání, Vám dám k příspěvku fotografie z celého dne, abyste se mohli potěšit s námi. Kdo uvažuje ještě o Vánočním dárku nebo kuchařce všeobecně, určitě doporučuji tu s názvem: Vaříme s Vendy, protože vím, že tato kuchařka je opravdu celá vařená a pečená srdcem.

7.12.2015 více info
zpět na home stranu
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI