Články
Pažitka zdravě a chutně v Třebíči

Pažitka zdravě a chutně v Třebíči

Celorepublikový portál Pažitka.cz jistě už v Třebíči všichni znáte. 
Stránky plné super receptů našich blogerů, blogerek, kuchařů, kuchařek, babiček a maminek. Tak jako je pažitka zdrojem minerálů a vitamínů, tak je Pazitka.cz zdrojem čerstvých informací o jídle, vaření a životním stylu.

23.1.2017 více info
Běh noční Třebíčí 2016

Běh noční Třebíčí 2016

Již třetím rokem se letos konaly závody, které se v Třebíči těší čím dál větší oblibě široké veřejnosti. Letos jsme byli poprvé, jako pořadatelé u toho. Nejen, že jste si mohli prohlédnout krásy města Třebíče za soumraku, ale udělat i něco pro své tělo, nebo si jednoduše s rodinkou zasportovat.

8.11.2016 více info
Pažitkovský SCUK 2016

Pažitkovský SCUK 2016

Vestavné spotřebiče s.r.o. ve spolupráci s firmou Electrolux uspořádaly první pažitkovský SCUK blogerů a blogerek.
Ano konečně jsme se dočkali. Pažitka.cz měla svůj jubilejní mejdánek se svými pažitkáři, kterým tímto za účast děkujeme! Děkujeme hlavně za to, že s námi tvoří nový portál, který se těší, čím dál větší oblibě široké veřejnosti.

4.10.2016 více info
Slavnosti růžového vína 2016

Slavnosti růžového vína 2016

Letos se konal již druhý ročník Slavností růžových vín, který se opravdu vydařil. My s Vestavnými spotřebiči, pažitkou a našim kuchyňským studiem jsme letos absolvovali premiéru. Stella interier vyrobila polní kuchyně na míru, které slušely stanům z firmy SunInvent, Vestavky je vybavili kuchyňskými spotřebiči a pažitka zaštiťuje vybrané restaurace, které vařili pro návštěvníky opravdové delikatesy. Aby se mohli návštěvníci pohodlně usadit v zámeckém parku, firma Pletex ušila přímo pro tuto příležitost nádherné růžové piknikové deky s logem slavností. Poděkování patří firmám Electrolux a Fagor, které nám doporučily a poslaly spotřebiče pro vaření živě. Než se spustil unikátní bezhotovostní paltební systém s čipy s logy růžovek, bylo nádvoří třebíčské Baziliky plné. Ano, zaskočila nás hojná účast, přiznáváme. Z loňských 400 lidí se na nádvoří hemžilo asi 3000ci lidmi.

23.6.2016 více info
Sobota v pohybu

Sobota v pohybu

V rámci podzimní kampaně Dny zdraví připravilo Zdravé město Třebíč pro věřejnost 8. ročník akce Sobota v pohybu, kde se nový projekt Pažitka zdravě a chutně postaral o občerstvení pro zúčastněné sportovce a širokou veřejnost.

19.10.2016 více info
Oživené židovské město Třebíč 2016

Oživené židovské město Třebíč 2016

5. ročník oblíbené třídenní slavnosti v židovské čtvrti. Mohli jste shlédnout bohatý program, který každoročně najdete na stránkách www.samajim.eu. 

23.6.2016 více info
McRAI CUP 2016

McRAI CUP 2016

I letos jsme byli spolupořadateli s portálem pažitka.cz a Vestavnými spotřebiči s.r.o. třebíčského vytvralostního poháru, který se na Vysočině těší velké oblibě. V tomto roce se konal již čtvrtý ročník a my se například ve stánku se zdravými dobrotami doslava vyřádili. Razili jsme heslo STOP párkům v rohlíku aneb učme děti jíst zdravě. Děkujeme firmě BEKO, která našim dětem ve dvou závodech přivezla super skákací hrad, který si moc užili. Naše děvčata z "Vestavek" se postarala o komletní prezentaci všech závodů i plnění zdravých balíčků pro děti, které závodily. Prostě jsme si to s vámi pořádně užili!

23.6.2016 více info
5. ročník svatebního veletrhu SVATBA, JAK MÁ BÝT

5. ročník svatebního veletrhu SVATBA, JAK MÁ BÝT

I letos se Vestavné spotřebiče s.r.o. zúčastnily svatebního veletrhu v Třebíči, který pořádala modelingová agentura Top Eventum. Veletrh se stal velkou společenskou událostí na Vysočině. Tentokrát jsme byli hlavními partnery a moc se nám to líbilo!

22.2.2016 více info
PF 2016

PF 2016

Děkujeme Vám!

17.12.2015 více info
Autogramiáda kuchařky Vaříme s Vendy

Autogramiáda kuchařky Vaříme s Vendy

Jak Vendy vidím já:

Vendula Špetlíková alias Vendy. Kuchařka, která křtila svou první kuchařku v Brně a zároveň se mnou navštívila i fakultní nemocnici Černopolní, kde jsme navštívili našeho hrdinu Jáchymka na oddělení dětské onkologie. Je bezva ženská a jsem moc ráda, že jsme se konečně setkaly osobně. Díky Vendy!

Já Vám nevím, jak to zkrátit, aby z tohoto článku nevznikl sálodlouhý text, který by Vás unudil k smrti (smích).
Vendulku znám ze sociálních sítí a vařících skupin, kde je nemálo oblíbená. Tak na sebe nenechala čekat ani její první vysněná/vydřená kuchařka Vaříme s Vendy.
V tomto čase si všimla mé výzvy pro Jáchymka, kterou avizujeme ZDE na soc. síti nebo ZDE a už se vyptávala, jak by mohla se svou manažerkou Terezkou aktivně pomoci. No a slovo dalo slovo, mail dal mail....najednou sedíme v Brně před její autogramiádou v milé kavárničce opodál nemocnice Černopolní a kujeme reálné pikle na pomoc dětem. 
Tento článek není tolik o našich charitativních aktivitách, ale o Vendy samotné, jenže to se nedá vyloučit. Totiž! Vendy osobně podepsala Jáchovi v nemocnici kuchařku s věnováním, protože strašně rád vaří a dovezla se mnou dárečky pro ostatní děti. Manažerka Terezka přibalila asi 50 hrníčků a nějaké zvířátkové motivy. Prostě jsme se nemohly vyložit ani z auta! Naštěstí nás doprovázela naše kolegyňka Ivanka Tremlová, která pomoc nemocnici jistí nejen v podobě organizace mini koncertu (o kterém se na pažitce včas dozvíte), ale nanášela s námi krabice dárků, které též osobně z Prahy dovezla.

Co říct k autogramiádě kuchařky Vaříme s Vendy, která se konala v Brně dne 24.10. 2015 v 17.00 hod v Knihkupectví Academia?
Kromě toho, že Vendy navšívila nemocnici, Jáchymka a sešla se spolu se mnou s panem profesorem Štěrbou a vrchní sestřičkou paní Martinou Petlachovou a dovezla věcné dárky, tak byla úžasná!
Autogramiáda byla za doprovodu milého hosta Václava Vydry příjemná, vkusná a přirozeně se vyvýjející. Prostředí knihkupectví, skrývá super kavárnu s lahodnou kávou, milým personálem a klidu ke čtení. Pohodová akce, u které mě osobně bylo strašně fajn. Potkaly jsme se i s členkami námi známých vařících skupinek, které si přišly pro podpis od Vendy a setkání bylo moc milé.

Místo povídání, Vám dám k příspěvku fotografie z celého dne, abyste se mohli potěšit s námi. Kdo uvažuje ještě o Vánočním dárku nebo kuchařce všeobecně, určitě doporučuji tu s názvem: Vaříme s Vendy, protože vím, že tato kuchařka je opravdu celá vařená a pečená srdcem.

7.12.2015 více info
Klokánek Brno

Klokánek Brno

pomáháme

Pojďme pomoci dětem z fakultní nemocnice dětské onkologie v Brně, hlásali jsme na sociálních sítích. Zveřejnili jsme veselé video pětiletého zpívajícího chlapce Jáchymka, který vzal lidi prostě za srdce a už se vlak nedal zastavit. Jste skvělí přátelé, sbírka se rozrostla i o pomoc Klokánku v Brně. Co na to říct?! Jedno upřímné DĚKUJI!

13.11.2015 více info
zpět na home stranu
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI