Články
Do práce na kole

Auto*Mat

Soutěž Do práce na kole pořádá spolek Auto*Mat, který prosazuje lepší prostředí pro kvalitní život ve městě. Podporujeme veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu i rozumné používání aut. Přinášíme inspiraci z evropských metropolí a aktivizujeme lidi k pozitivní proměně ulic a veřejného prostoru. Dohlížíme na politiky a efektivní využití veřejných peněz. Společně s vámi tvoříme město, ve kterém chceme žít.

25.4.2017 více info
ICE TOUR 2017

Dne 24.2. se opět po dvou letech na výstavišti v Brně konal již třetí ročník předváděcí akce pro prodejce zmrzliny z Opočna s názvem ICE TOUR. 

1.3.2017 Zmrzlina více info
DIY pleťová voda s šípkovým olejem
Stále víc a víc inklinuju k přírodním věcem. Měsíčkový olej používám pravidelně, v malém množství používám jak na obličej, tak i na tělo.
7.3.2017 Iva Baltaretu z blogu DIY projekty více info
PF 2017

Krásné prožití vánočních svátků plných radosti, štěstí a lásky a vše nejlepší do nového roku 2017 Vám přeje celý tým Vestavných spotřebičů.

4.1.2017 více info
Jak rychle vyrobit dárky k Vánocům - Tipy na kreslení na porcelán

Konečně jsem tenhle článek dodělala, i když pořád jsem nestihla všechno, co mě napadlo. Fixy na porcelán už jsem používala dřív, jen teď jsem vyzkoušela nové nevypalovací fixy Darwi Armerina.

29.11.2016 Iva Baltaretu z blogu DIY projekty více info
Cesta do Izraele za milion korun byla úspěšná. Alešovi léčba zabírá!

Aleše Dennera už nemusíme na Třebíčsku představovat. Je to desetiletý bojovník se svalovou dystrofií, který jako první na světe podstoupil transplantaci kmenových buněk v Izraeli. Pokud můžete pomoci, předem děkujeme.

5.4.2016 více info
Historie pěstování révy vinné na Mostecku

V malebné krajině Českého středohoří se vinná réva pěstuje již déle než 1000 let. Přirozená hradba hor obklopuje vlnitou kotlinu, jejíž jižní svahy jsou pro pěstování révy velmi vhodné. Příznivé je i podnebí, průměrná roční teplota, teplota vegetační i množství srážek. Zeměpisné podmínky jsou ve zdejší vinařské oblasti stejné jako v Burgundsku a Porýní. O mosteckém vinařství existují písemné záznamy od roku 1207, ale vzhledem k jeho vyspělosti odborníci soudí,že zde bylo mnohem dříve. 24. února 1374 Niklas von Bernecke, pražský purkmistr, udělil na příkaz Karla IV. Pražské viniční právo městu Most.

5.8.2015 České vinařství Chrámce více info
Zámek Valeč - Stavba Vysočiny 2014

V soutěži o nejlepší stavbu loňského roku získala prvenství rekonstrukce Zámku Valeč na Třebíčsku. V krajské soutěži Stavba Vysočiny 2014 soutěžila v kategorii objektů pro bydlení a ubytování.

11.6.2015 Zámek Valeč více info
Co všechno dokáže biorezonance aneb malý průvodce přímo od terapeutů

Psychika významně ovlivňuje celkový zdravotní stav. Při každé terapii začínáme harmonizací psychiky pomocí Bachových esencí a odstraňováním emočních a energetických blokád pomocí biorezonance. Pak teprve řešíme ostatní zdravotní problémy. Také pracujeme s nízkými frekvencemi, které působí na psychosomatiku klienta.

21.4.2015 Kateřina Váňová z blogu Histaminová Kašulka více info
Celiakie, jako lék!

Celiakie mi vlastně otevřela oči. Nyní jsme mnohem spokojenější, šťastnější rodina, jak před tím, než jsem zjistila, že celiakii vůbec mám.

9.3.2015 více info
Nový člen rodiny: CELIAKIE

Narodil se nám syn, který měl krvácení do mozku a hydrocefalus. Šest týdnů na oddělení JIP, operace a čekání co bude. Celiakie byla oproti tomuto zážitku procházka růžovou zahradou!

10.2.2015 více info
Kašulčin Švihýc - nejen o histaminové intoleranci

Můj příběh...
V podstatě od malička jsem bojovala s nějakou chorobou, zlé bakterie mě obléhaly zřejmě na každém kroku a nedalo se tomu moc zabránit. Má lékařská karta dnes vyděsí každého lékaře na první pohled, úctihodná tloušťka předem říká, že nebudu jednoduchý pacient.

9.2.2015 Kateřina Váňová z blogu Histaminová Kašulka více info
zpět na home stranu
Odběr newsletteru Chci pravidelně dostávat informace ze světa Pažitka.cz

Vestavné-spotřebiče s.r.o. Pažitka, všechna práva vyhrazena

Making by McRAI